Kostiumy kąpielowe to nieodłączny element wakacyjnego szaleństwa na plaży. Wykonane z lekkiego, elastycznego, szybkoschnącego materiału, doskonale sprawdzą się zarówno podczas zabawy w wodzie, jak i kąpieli słonecznych.

Odpowiednio dobrane podkreślą kobiece atuty, niwelując jednocześnie ewentualne niedoskonałości natury.

 

Kostiumy kąpielowe także dla puszystych

 

Kobiety hojniej obdarzone przez naturę często z dystansem podchodzą do kostiumów kąpielowych – wynika to przede wszystkim z obawy, że skąpy strój uwypukli ewentualne niedoskonałości natury.

Idealną propozycją dla kobiet, które zmagają się z nadprogramowymi kilogramami ciała, są praktyczne, kolorowe kostiumy kąpielowe, które posiadają jednocześnie funkcję wyszczuplającą. Jeśli natomiast wiodącym problemem są zbyt małe piersi, idealnie sprawdzą się natomiast modele typu push-up.

Ilość i różnorodność damskich kostiumów kąpielowych może przyprawić o przysłowiowy zawrót głowy. Praktycznie w każdym sklepie z odzieżą damską znaleźć można wiele alternatywnych rozwiązań, różniących się nie tylko kolorem i rozmiarem, ale przede wszystkim krojem.

Szeroki wachlarz propozycji stanowi w rzeczywistości odpowiedź na potrzeby współczesnych kobiet, które poszukują rozwiązań, które nie tylko będą się nienagannie prezentować, ale przede wszystkim zniwelują ewentualne niedoskonałości natury.

Warto także podkreślić, że dostępne są rozwiązania, w których istnieje możliwość indywidualnego kompletowanie poszczególnych elementów kostiumu kąpielowego, np. łączenia majtek kąpielowych z wysokim stanem z odpowiednim biustonoszem (standardowym lub typu push-up), bądź górną częścią typu tankini. Co ważniejsze, istnieje możliwość mieszania rozmiarów, np. dolnej części kostiumu w rozmiarze XL, a górnej w rozmiarze L lub odwrotnie). Działania te stworzone zostały przede wszystkim z myślą o potrzebach współczesnych kobiet i – jak dowodzi rzeczywistość – okazały się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Kostium kąpielowy - tankini

Zalety jednoczęściowych kostiumów kąpielowych

 

Znaczna część mężczyzn wychodzi z założenia, że kobieta najlepiej prezentuje się w skąpym bikini, które, jak nietrudno zauważyć, odsłania przeważającą większość ciała.

Są jednak kobiety, które – z różnych powodów – unikają strojów dwuczęściowych niczym przysłowiowy diabeł święconej wody. Wbrew pozorom, w grupie tej znajdują się zarówno panie o bardziej obfitych kształtach, jak i kobiety szczupłe, zmagające się z problemem blizn pooperacyjnych, przebarwień itp.

Właśnie z myślą o nich stworzone zostały jednoczęściowe kostiumy kąpielowe, które różnią się przede wszystkim fasonem.

Wśród propozycji można znaleźć stroje kąpielowe adresowane zarówno dla kobiet aktywnych, które często korzystają z zasobów basenów miejskich, trenując pływanie, jak i miłośniczek leniwego plażowania.

W pierwszym przypadku optymalnym rozwiązaniem okazują się zabudowane kostiumy kąpielowe, dobrze przylegające do ciała, także z dłuższymi nogawkami, które umożliwią komfortowe treningi pływackie. Nie ma oczywiście żadnych przeszkód, aby sportowe stroje kąpielowe wykorzystać także podczas relaksu na plaży.

Alternatywnym rozwiązaniem są efektownie zdobione stroje kąpielowe, które sprawdzą się przede wszystkim podczas plażowania. Ilość i różnorodność modeli, wzorów i kolorów jest ogromna, dzięki czemu każda kobieta bez problemu znajdzie optymalne rozwiązanie.

Wśród propozycji można znaleźć m.in. kostiumy kąpielowe o charakterze modelującym, które pozwalają skutecznie zniwelować niedoskonałości natury, np. odstający brzuszek czy zbyt szerokie biodra.

Dostępne są także stroje kąpielowe typu push-up, które optycznie powiększają zbyt małe piersi.

Śmiało można więc stwierdzić, że odpowiednio dobrany kostium kąpielowy, to gwarancja efektownego wyglądu, doskonałego samopoczucia oraz niezapomnianej zabawy na plaży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *