Sukienkę midi można nosić na naprawdę wiele sposobów. Pasuje ona kobietom o każdym typie sylwetki i rodzaju urody. Nie ważne, czy jesteś niska, czy wysoka, szczupła, czy niekoniecznie- w dobrze dobranej sukience midi będziesz prezentowała się pięknie i oczarujesz niejedną osobę. Obiecujemy.

Sukienki midi na elegancko

Do sukienki midi wystarczy dobrać szpilki, małą torebkę i żakiet, by wyglądać bardzo elegancko. Warto zadbać o to, by nasze dodatki były jak najlepszej jakości, co podniesie estetyczny status naszej stylizacji i wyglądu.

Sukienki midi na sportowo

Do sukienki midi (najlepiej z dzianiny) wystarczy dobrać obuwie sportowe takie jak: trampki, tenisówki czy adidasy. Dzięki temu przełamiemy formalny look sukienki i bez problemu wybierzemy się w takim zestawieniu na długi spacer, czy buszowanie po sklepach.

Midi na co dzień

Do sukienki wystarczy dobrać płaskie buty, większą sukienkę, płaszcz, bądź kardigan. Taka stylizacja zapewni nam ładny i dopracowany wygląd oraz prawdziwą wygodę, czy to w pracy, czy w czasie załatwiania wszelakich sprawunków.

Jak widać sukienki midi są naprawdę uniwersalną częścią garderoby. Każda kobieta powinna mieć przynajmniej jedną w swoje szafie. Potem z pewnością zapragnie więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *