W świecie koszulek istnieje wiele różnych trendów i fenomenów, ponieważ koszulki typu t-shirt to po prostu jedno wielkie pole do trenowania swojej kreatywności. Dostajemy do zabawy sporą przestrzeń na płaskim materiale i możemy potraktować je niczym płótno do malowania. Wymienianie chociażby części wszystkich pomysłów, jakie powstały na tym polu, zajęłoby znacznie więcej miejsca, niż jest dostępne dla tego tekstu. Dlatego zajmijmy się tylko jednym z nich: koszulkami dla par. A konkretnie koszulkami dla par, które sformalizowały swój związek.

Koszulki dla nowożeńców

Nowożeńcy zazwyczaj czują wielką potrzebę dzielenia się z całym światem informacją, że są razem. Znacznie większe poczucie takiej potrzeby pojawia się oczywiście u płci pięknej, ale to zazwyczaj one decydują w związkach, w czym oboje będą chodzić, więc jest to bez znaczenia. Jeśli kobieta zostanie oddelegowana do zadania kupienia koszulek na spacery w czasie miesiąca miodowego, bardzo prawdopodobne jest, że kupi coś z nadrukiem „mąż” na jednej koszulce i „zona” na koszulce drugiej. W ten sposób wszyscy będą wiedzieli, że para jest razem. Zazwyczaj oczywiście napisy tego typu są całkiem fikuśne i nierzadko dołączony jest także całkiem poważny element humorystyczny.

W tym miejscu trzeba zaznaczyć, że niezależnie od skali dystansu, jaki posiada w stosunku do siebie samych para, prezenty zaraz po ślubie, w których element żartu jest mocno nakreślony, to nie do końca dobry pomysł. Jest cała masa słodkich projektów i to z nich najlepiej jest wybierać.

Jesteśmy razem

Zamążpójście to jedno, a po prostu bycie razem to drugie. Dlatego jeszcze więcej koszulek dla par skupia się przede wszystkim na tym, że pada jest do siebie dobrze dobrana i oboje uważają się w związku za szczęściarzy. Koszulki ogłaszające światu właśnie takie kwestie to zazwyczaj jedna z dwóch opcji. Pierwsza z nich skupia się na napisach i informuje otoczenie, że nosząca je osoba to najwspanialsza kobieta lub najwspanialszy mężczyzna na świecie, a druga koszulka z pary oddaje ten sam komplement.

Drugie podejście jest trochę bardziej kreatywne, ponieważ koszulki dla par posiadają wzory dopasowane do siebie tak, by tworzyły razem spójną całość. I tak jedna koszulka będzie miała serce, na którym brakuje jakiegoś fragmentu, a ten fragment będzie spoczywał na drugiej koszulce. Bardzo często pojawiają się tutaj puzzle, klucze i kłódki, rozerwane na pół obrazki i oczywiście nieśmiertelne przepołowione serca.

Kronikarze miłości

W ostatnim czasie bardzo modne stały się koszulki przeznaczone dla par, które mają charakter w pewnym sensie kroniki ich zwiadu. W najprostszej formie na takiej koszulce pojawia się rok, w którym para się poznała lub pobrała. Dwie cyfry toku ma on i dwie cyfry roku ma on. Kiedy są razem, powstaje data ważnej dla nich obojga chwili. Zazwyczaj takie koszulki są w jakiś sposób ubogacone i można sie chociażby spotkać z napisami, które dokładnie informują, że mamy na przykład do czynienia z „najszczęśliwszą parą ludzi od XXXX roku”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *