Bielizna – moda czy pełna wygoda podczas noszenia?

Bielizna zaliczana jest do odzieży intymnej, pomimo tego również do niej zagląda moda. Kreuje ona pewne wzory, kolory, a także materiał z jakiego są wykonane. Czy zawsze warto jednak kierować się modą? Ważne, aby bielizna podczas noszenia była po prostu wygodna. Osoba powinna komfortowo się w niej czuć. Warto śledzić nowinki modowe, ale dostosowywać je do swoich potrzeb. Jedną z takich nowinek, które obecnie zadomowiły się w szafach są stringi damskie.

Stringi damskie i ich historia

W latach 80-tych rozpoczęła się masowa produkcja stringów damskich. Wiele kobiet zaczęło po nie sięgać, obecnie również dostępne są w każdym sklepie z bielizną. Niektórzy zaliczają je bo bielizny erotycznej, jednak dla wielu kobiet stały się bielizną codziennego użytku.

Cechy stringów damskich

stringi damskie, koronkowe, białeDobrze pasują pod cienkie materiały, zwłaszcza dopasowane spodnie. Nie odznaczają się nieestetyczne szwy, z cała pewnością kobieta zwraca na siebie uwagę, zwłaszcza mężczyzn. Stringi damskie doskonale zatem nadają się na lato, to właśnie o tej porze roku nosi się cienkie materiały. Kobieta zazwyczaj czuje się w nich bardzo seksownie, a zatem staje się pewniejsza siebie. Dlatego też kobiety często przesuwają wygodę na kolejne miejsce. Jednak nie każdej kobiecie są one proponowane. Najlepiej wyglądają w nich kobiety dość szczupłe, z jędrnymi i gładkimi pośladkami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *